Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-21, 10:10   #48
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXII

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No u mnie zerwanie typowo z mojej strony, ale oboje źle na siebie działaliśmy i eks również to po czasie dostrzegł, więc oboje wiemy że dobrze wyszło jak wyszło. Myślę, że to kwestia tego w dużej mierze. Tego niedobrania, a nie tego, że coś innego stanęło nam na drodze.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Miałam tak w poprzednim związku i niesamowicie się cieszę, że mój Tż potrafi wyciszyć mój temperament, więc nie drę już, za przeproszeniem, mordy. Takie kłótnie były dla mnie okropnie wyniszczające. Z Tż nie było ani jednej sytuacji, gdzie na siebie jakoś mocno krzyczeliśmy czy groziło nam rozstanie.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
No ja jestem głównym inicjatorem tych kłótni niestety, bo czasem coś mi odbija [emoji51] z TŻ winy to może była jedna kłótnia. Najczęściej robię problem o naprawdę głupoty. Na szczęście pracuje nad tym i jest o wiele lepiej [emoji6] a TŻ też umie złagodzić moje nerwy, inny facet to już by oszalał ze mna[emoji2]
Oboje jesteśmy uparci, co poradzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

No i ja nie krzycze na TŻ, nie potrafię [emoji38]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora