Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-01, 20:09   #3756
powazna77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam,
Mój problem ze smrodem zaczął się w 2011 roku, pewnego dnia po prostu zaczęło ode mnie śmierdzieć. Wcześniej nigdy nie miałam żadnych problemów z higieną. Nie czuć było ode mnie woni potu, nawet w upalne dni. Kiedy poczułam więc, że śmierdzę wpadłam w rozpacz. Domownicy niczego nie czuli, a w pracy było tak strasznie, że nie wytrzymałam psychicznie i zwolniłam się. Po pójściu do lekarza rodzinnego, otrzymałam skierowanie do poradni psychologicznej W następnej pracy było jeszcze gorzej, zresztą zwolniono mnie z powodu brania zwolnień. A ja nie byłam w stanie wytrzymać bycia śmierdzącym wyrzutkiem. Byłam coraz bardziej załamana. Żaden lekarz mi nie wierzy, wszyscy mają mnie za psychicznie chorą, domownicy również.
Byłam u trzech gastrologów, żaden nie potraktował mnie poważnie. Wykonałam gastroskopię, z której dowiedziałam się że mam zapalenie żołądka, niewiadomego pochodzenia i tyle.
Moje objawy to wzdęty brzuch, bulgotanie w żołądku, cuchnące gazy, odbijanie i ostatnio swędzenie skóry, szczególnie wieczorem oraz cuchnący oddech.
Jestem tak dobita, że nie chce mi się iść do kolejnego lekarza, który doradzi mi wizytę u psychiatry. Jedyny pożytek z tego był taki, że przytyłam, bo jest chuda.
Podziwiam Was za upór, mnie zwyczajnie już się wszystkiego odechciało, przestałam wierzyć w cudowne uzdrowienie, jak nikt nawet nie chce postawić diagnozy.
A! Nie napisałam najważniejszego CZYM ode mnie zajeżdża Zazwyczaj to gówniany zapach, szambo, czasem jakiś dziwny smród, którego sama nie potrafię określić.
Pozdrawiam wszystkich towarzyszy niedoli
powazna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując