Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wieczny bałagan w domu część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-13, 11:20   #10
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Finlora ale przeciez to bzdura. Sprzata sie albo w miare po rowno, albo wiecej sprzata ten, kto mniej pracuje, albo ten, kto bardziej to lubi. A tak w ogole to sprzata sie tak, jak sobie malzonkowie ustala, ze im pasuje. Wspolnie ustala.
Co tu w ogole ma plec do rzeczy? W dzisiejszych czasach, kiedy kobieta nie ma ograniczen, ktore miala kiedys?

U mnie nadal gora prania, na dworze pada, wiec mi znowu schnie calymi dniami.

TZ ma troche spokojniejszy tydzien w pracy to zaangazuje go dzisiaj w zlozenie mebli, ktore ostatnio kupilam. Wszystko bedzie mialo swoje miejsce i od razu bedzie mniej balaganu.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z tymi wyrzutami sumienia chodzi mi o to, że on jest zmęczony, dużo pracuje itd i zamiast odpocząć to sprząta bo go syf denerwuje. A ja aktualnie siedzę w domu bo mam problemy ze zdrowiem i tego nie robię a mogłabym bo przecież mam cały dzień wolny.
No ale problemow ze zdrowiem nie wybralas sobie jako prezentu gwiazdkowego ze sprzataniem w gratisie.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując