Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Układ" Ja, On i Jego TŻtka - pozwolić na to?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-14, 16:53   #122
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: "Układ" Ja, On i Jego TŻtka - pozwolić na to?

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
ja ani przez chwile nie negowalam faktu, ze facet jest w wiekszosci winny; niemniej ty rowniez mialas w tym swoj udzial dla mnie przerazajacy jest brak jakichkolwiek wyrzutow sumienia z twojej strony - chodzisz sobie szczesliwa po swiecie jakby nigdy nic i ani przez chwile nie pomyslisz, ze za twoje szczescie zaplacil ktos inny, jak i sposob w jaki idealizujesz siebie (bo przeciez to on wybral i ty nie mialas na to wplywu) i swojego Tza (no jak on sie wspaniale dla ciebie poswiecil) - a skad wiesz, ze nie wybral ciebie z wygody - bo latwiej jest zaczac cos nowego niz stanac twarza w twarz z konsekwencjami zdrady i proba naprawy zwiazku? - nie twierdze, ze tak jest ale im wczesniej przestaniesz patrzec na siebie i zycie przez rozowe okulary, tym lepiej

Nie wiem skąd możesz wiedzieć, że 'chodzę sobie szczęśliwa po tym świecie' Nie mam wyrzutów sumienia? Skąd możesz o tym wiedzieć. Szczególnie kiedy TŻ pokazał mi zdjęcia jego byłej, uśmiechniętej, dotarło do mnie, że teraz znów będzie musiała długo dochodzić do siebie, by znów się uśmiechnąć, że zrobiłam jej krzywdę. Nie idealizuje siebie i nie masz prawa pisać co robię A TŻ? Wcale nie bał się stanąć twarzą w twarz z konsekwencjami zdray, gdyż powiedziałam mu że możemy to skończyć, on wrócic do tamtej i o niczym się nigdy nie dowie. Jednak sam wybrał, powiedział jej i zakończył to.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując