Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Układ" Ja, On i Jego TŻtka - pozwolić na to?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-31, 12:21   #142
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: "Układ" Ja, On i Jego TŻtka - pozwolić na to?

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dotknął mnie poważny problem . Od pewnego czasu spotykam się z chłopakiem, znam go pół roku, ale był za granicą i jak tylko wrócił to zaczęło się ... Nigdy nie ukrywał że ma dziewczynę, ale mało o niej opowiadał, w sumie wspomniał o tym 2,3 razy jak o jakimś małym epizodzie. Ten związek trwa jednak 3 lata...
Niedawno jednak wyznał mi że się zakochał we mnie, że sam się dziwi, że nic mu w życiu nie brakowało, ma dziewczynę, przyjaciół, skonczył studia... Jednak od kiedy się pojawiłam myśli o mnie ale ciągle gdzieś w świaodmości ma że jest nie fair wobec TŻtki. Sam nawet zastanawia się czy to uczucie czy tylko przyzwyczajenie.
Wczoraj spędziliśmy przyjemny wieczór, jednak musiał wcześniej wracać bo jego TŻtka przyjechała na 2 dni . Potem jeszcze zadzwonil, ze teskni, dziekuje.
Nie rozmawialismy jeszcze jak to dalej będzie. Ale dziewczyny, miałyście kiedyś taką sytuacje że byłyście tymi 'trzecimi' w związku? Czy mam WYMAGAĆ od niego decyzji, nawet jeśli mnie odrzuci? bo jak na razie tak mi na nim zalezy, czuję pierwsze łomotanie, nie przejmuję się tak mocno tym że ma dziewczynę, ale to tylko kwetsia czasu, kiedyś będę chciałą mieć jasną, klarowną sytuacje... Dziewczyny licze na Was, na Wasze doświadczenia i rady
Aha i jeszcze jedno - chlopak jest bardzo uczuciowy, jestem przekonana że nie zalezy mu tylko na skoku w bok i przygodzie. Jest dość nieśmiały i uczuciowy
Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Jestem już Dziewczyny. Rozmawiałam z nim i zdecydował że potrzebuje czasu. Przy mnie zadzwonił do dziewczyny i powiedział, że na razie nie będą sie spotykać, potrzebuje cos przemyśleć (ale nie powiedział prawdy), powiedział że przy okazji jej wyjaśni. Ale ze mną też na razie sie nie spotyka, smsujemy, czasem zadzwoni. Mówi, że boi się zrywać z TŻtką, bo jakby nie było to spędził z nią 3 lata. Gdy zapytałam czy łączą ich miłość, przyzwyczajenie,czy strach przed samotnością - nie odpowiedział, sam się nad tym zastanawia. Mówi, że strasznie sie boi, z jednej strony najprościej byłoby zostać z TŻtką, na pewnym gruncie, ale widocznie w związku tym duzo brakuje, skoro przy mnie czuje się inaczej, ciągle o mnie mysli, że mocno sie do mnie przywiązał. Więc Dziewczyny znam teraz jego odczucia, niepewność, zawahanie i konflikt wewnętrzny. Ale nie wiem kiedy sytuacja się wyklaruje.
Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Cześc. Myslałam, że ten wątek beze mnie też będzie funkcjonował, bo uważałam, że więcej dziewczyn ma podobny problem lub może się podzielić doświadczeniem. A co w mojej sprawie? Zerwał z nią. I to w ich 3 rocznicę, 27 grudnia. Ona go poprosila by się jeszcze zastanowił... Jak dla mnie to ogromny dowód poświęcenia - 3 letni związek zakończyć dla kilku miesięcznej znajomości. Ale jest to także dla mnie wyzwanie, muszę go upewnić że nie powinien żałować, że naprawdę jestem tego warta. Jak na razie uczucie rozkwita
Dowód poświęcenia, bo zerwał i ich rocznicę?
Raczej tchórzostwa, że nie zrobił tego wcześniej, tylko przez ponad rok ją zwodził i oszukiwał.
Widać, że do niego zaufania mieć nie można: mając dziewczynę, przez tyle czasu kręcił na boku z inną, to nie tylko nie fair, ale przede wszystkim, będąc na Twoim miesjcu obawiałabym się, że i mnie taki numer wytnie, bo historia lubi się powtarzać.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując