Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szokujące odżywianie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-15, 10:18   #4
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Szokujące odżywianie!

Ja miałam różne "fazy" w swoim zyciu. Kiedyś jadłam w miarę normanlnie i zdrowe i niezdorwe rzeczy, ale wzięłam się za odchudzanie i jadłam potem tylko zdrowo, ale niestety były problemy zdrowotne i znów zaczelam tyc i sie załamałam i zaczęłam znów jeść... I przez oststnie 5 lat na zmiane jem okropne świństwa i zdrowe produkty.
Miałam taki czas, że jadłam tylko słodycze i ice tea... Slodkie serki i pieczywo pszenne... masakra- NIC ZDROWEGO... Było tak, że kupowałam sobie chipsy, kilka batonów, banany i słodka bułkę+mrożona pizza i żarłam tylko to... A do tego prowadze od ok 8lat aktywny tryb zycia wiec na cw było mi niedobrze..
Od około 1,5 miesiąca zaczęlam zdorwiej jeść... Wszystko, ale nie tylko syf. A od trzech tygodni prawie jestem już na zdrowej diecie i powiem Ci, że czuję się niebo lepiej- cera 100 razy lepsza, ale i tak chyba potrzebuję ze 2 miesiecy, żeby oczyścić sie z tego wszystkiego...

na początek spróbój wprowadzić dziennie jeden posiłek dziennie zdrowy- np śniadanie- płatki owsiane na nleku i jabłko, lub jogurt naturalny z bananem i siemieniem lnianym z orzechami migdałami... Albo kanapka z warzywami na razowym pieczywie z serem i wędliną... Potem postaraj sie wprowadzic zdrowy obiad, ajk juz przywykniesz do śniadań... Aż dojdziesz do momentu, że będziesz jadła jedna niezdorwą rzecz dziennie. Tak chyba łatwiej. A potem może uda ci się ograniczyć do dwóch wpadek tygodniowo hehe...
Pij dużo wody i możesz kupic pokrzywe do parzenia- ja sie przyzwyczaiłam- smakuje mi- ma działanie oczyszczające- wzmaga filtrowanie w nerkach ^^
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując