Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-28, 10:25   #60
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Czytałam, ale nie umiem wykluczyć na podstawie tych deal breakerów. Przynajmniej nie z obszaru, nad którym się zastanawiam. Odpadły mi wszystkie zimy, Bright i True Spring, True Summer. Została cała masa... W niektórych kolorach po prostu nie mam pojęcia, czy wyglądam dobrze, czy przeciętnie. To jest mój ogólny problem z autoanalizą: chcę określić typ, żeby wiedzieć, co mi pasuje, a żeby zrobić to sama, musiałabym... wiedzieć, co mi pasuje Chyba zamiast Was męczyć opisami, które z mojej strony mogą być kompletnie nietrafione, po prostu wybiorę się do kolorystki, która mnie zobaczy i sama oceni. Mam nadzieję, że nie uznacie mnie za totalną niewdzięcznicę po tylu postach pomocy. I tak mi już sporo pomogłyście
Z tych ostatnich linków najbardziej przekonuje mnie zestaw dla SA. Po szminkach chyba też bardziej SA. Te brązy też mi się podobają: https://12blueprints.com/best-makeup...s-dark-autumn/ Ale musiałabym przetestować na sobie kolory SSu, bo wprawdzie nie wydają mi się korzystne na ekranie, ale może wyobraźnia mnie zawodzi i wyszłoby ładnie?
W AK liczą się przymiarki a nie wyobraźnia Nie jestem fanką kolorystek, wg mnie wiele z nich nie wie co robi idą stereotypami.. Wydaje mi sie, że warto rozwaznie wybrać tę, do której się wybierzesz. Na pewno byś sama rozwiązała te zagadkę przy odrobinie cierpliwości i paru przymiarkach.. każda z nas medytowała na wątku miesiącami i miotała się między typami
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora