Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-29, 18:38   #69
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Aaa racja, bo pamiętam, że się zdziwiłam jak napisałaś na czym stanęło bo był skok między sezonowy. Masę problemów rodzi się z tych stereotypów, że lato to blondynka, jasny typ to już na pewno jasna blondynka, zima musi mieć porcelanową cerę i czarne włosy a jesień jest ruda i zielonooka. To już na wstępie wprowadza w błąd. Ja, jako zielonooka z ciemną karnacją od razu uznałam, że mogę być jedynie jesienią.. ale nic mi z tych kolorów jesieni nie grało

A BS często wyglądają chłodno.. choćby Rachel Weisz albo Ni Ni a jednak nie zimy




w sumie, jakby się zastanowić, to muszą tak wyglądać, bo jednak trochę chłodu od tej zimy pożyczają, więc tak naprawdę to nawet logiczne, a nie dziwne nazwy miesięcy i ich opisy to podpowiedzi; prawdziwa wiosna też może wyglądać jak np. prawdziwa zima, a tak naprawdę - kwiecień plecień może wyglądać baaardzo zimowo. Mroźnie. NA PIERWSZY RZUT OKA. I to się potem myli.

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2017-06-29 o 18:41
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora