Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-05, 23:22   #77
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 448
Dot.: Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3

Sylwia - zrobiłam, wyszło zaskakująco dobrze jak na mnie
Dziękuję za przepis TŻ tez miło zaskoczony haha :P

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fferra Pokaż wiadomość
Witam witam wszystkie nowe Koleżanki
Postaram się zaraz nadrobić

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



W jakim banku pracujesz i jako kto? Marzy mi się praca w banku...

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



Ja właśnie ze względów zdrowotnych byłam zmuszona umówić się na wizytę u dietetyka. Jestem na razie na etapie wypełniania ankiety dla niej i potem spotkanko. Zobaczymy co z tego wyniknie...

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



Uwielbiam serniczki...:lov e: mój popisowy to ten z rosą. Polecam stronkę kwestiasmaku, tam są świetne przepisy na serniki. Malinowy z kokosem..mniaaam

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Miksery, blendery...polecam zainwestować, bo to świetna sprawa

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



Witaj


Moja majówka minęła dosyć pracowicie, bo jednak byłam zmuszona pojawić się w pracy...ale w sumie i tak był deszcz więc niewiele mnie ominęło jutro powrót do szarej rzeczywistości.

Fajnie, że jest Was już tutaj tak dużo <3
Też się cieszę, że nas tu trochę jest, fajnie tak sobie pogadać tu z Wami

Ffera, pracuję w IT przy administracji danych wiem, brzmi nudno, ale wbrew pozorom całkiem ok robota i nawet dobrze płatna

Jak Wasz weekend? Ja wybyłam z domu, a od jutro urlop tygodniowy więc do pracy wracam dopiero za chwilę
thegirlnextdoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując