Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wartościowe książki dla dzieci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-03, 21:12   #4323
wika82
Zakorzenienie

Dot.: Wartościowe książki dla dzieci

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja nie wiem czy można, ale mam pytanie - czy polecicie szczególnie jakąś książkę dla noworodka? Tak sobie myślę, że "zwykłe" baśnie będą w porządku, ale na wszelki wypadek postanowiłam zapytać i Was

Ja jestem kompletnie zielona w temacie, ale myślę, czy by z moim synem (3 dni do terminu, błagam, niech on już wyjdzie ) od najmłodszego nie budować rytuału czytania.

Czy to ma sens? Czy wystarczy mówić do niego i śpiewać ( z tym będzie ciężko -ani nie lubię, ani nie potrafię, mąż w te klocki lepszy) a z czytaniem poczekać na dalszy rozwój malucha?

Ja zaczęłam czytać 3miesięczniakowi, nie wiem do dzisiaj dlaczego tak późno.

Kupiłam w biedrze świetne wydanie Brzechwy i tak poszło.

Wiersze zdecydowanie na początek, warto czytać, bo nasze codzienne, potoczne słownictwo niestety jest dość ubogie, a przynajmniej nie tak bogate jak w literaturze.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Ja też.

Podpatrzyłam od Was gęś i już czeka na prezent mikołajkowy [emoji6]zobaczymy czy się spodoba. Teraz czytamy dzieci z bulerbyn [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A zaglądałaś już do niej? Ciekawa jestem Twojej opinii.

Ja czekam do gwiazdki. Na Mikołajki czeka ekspres polarny.