Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 08:32   #2002
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Moschino nabyłam tez ILOVE I LOVE. Bo moje ulubione to D&G LIGHT BLUE a te sa podobne
FUNNY to takie perfumy z pieprzykiem zadziorne. lubie takie prowokujace i zaczepne zapachy Psikałam rękę o 13 pachne nadal a zapach im dłużej tym ciekawszy
A Light Blue to również moje ulubione perfumy Czyli do nich podobne są I Love Love ?

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mariolka, wielkie dzięki teraz już kapuję całkowicie tak zrobię
Oby Ci poszło z nimi jak najszybciej i oddali Ci prędziutko paczuszkę

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dstałam dzisiaj pierwszą z moich kilku paczek; UC dopuścił do obrotu.
A w niej:
1. maseczka oczyszczająca Normalizing Facial Mask Super Absorbent Oily or Shiny Skin Clarinsa - październik 2005 purchawka.... ale z maseczkami to chyba nie jest tak źle
2. rozświetlacz EL Platinoum Illuminator - marzec 2006

I czekam na następne.
Gratulacje Jak Ci się podoba Platinum Illuminator ?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dziewczyny czy mialyscie baze chanel le blanc de chanel?
podobno rewelacja,a na kwc malutko opinii
Ja dostałam ją kilka dni temu Mi się podoba nawet. Białe mleczko o delikatnym zapachu. Mi się podoba jej uzywanie szczególne pod oczy. Ładnie rozświetla i cienie są mniej widoczne przez co już korektora czy podkąłdu w te miejsca już nie kładę i nie odcina się jego brak Czy pod podkład coś robi ? Trudno powiedzieć, bo u mnie każdy podkład trzyma się niemal idealnie Mi ta baza najpabrdziej się spodobała w stosowaniu pod oczy oraz solo na twarzy. Buzia jest promienna taka

Ranka
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W DNIU URODZIN !!! RADOŚCI WIECZNEJ, MIŁOŚCI NAJPIĘKNIEJSZEJ ! ORAZ TRADYCYJNIE ZDRÓWKA !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (47,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,0 KB, 1 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora