Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastać.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-26, 20:02   #19
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Ja, on i jego dziecko z poprzedniego związku - zaczyna mnie to przerastac.

Cytat:
Napisane przez farmaceutka88 Pokaż wiadomość
Bejbik na zgodę zawsze wygrywa. Nie wiem, czemu ludzie to robią wiadra pomyj na łby, opluwanie się i wyzywanie od najgorszych, a niedługo później dziecko "na zgodę".
Kilka lat temu byłam obiektem zainteresowań niejakiego Zdzisława, z którym dojeżdżałam do pracy autobusem. Pracowaliśmy pod tym samym adresem, ale w 2 różnych firmach. Zdzisław był jakieś 15 lat starszy i walnęła go podobno strzała Amora, gdy mnie spotkał. Jakich ja rzeczy nie dowiedziałam się o jego żonie... Rozmowy tyczyły się tylko i wyłącznie w autobusie. Znajomość nigdy nie przeniosła się na inny poziom i w inne miejsce. Padały wszelkiej maści inwektywy. Nawet fotkę widziałam A kilka tygodni potem spotkałam go pod najpopularniejszym w Polsce marketem, gdy szedł z tą taką i owaką żoną za rączki... Także tego... Nawet "cześć" nie powiedział

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86541642]Po olalniu wlasnego dziecka powinien zapalic ci sie lampion.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
W czasach, gdy nie miałam dzieci, pewnie nawet nie zauważyłabym tej informacji, ale teraz byłby to wyznacznik, czy związek kontynuować.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując