Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia pod pachami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-22, 23:55   #1
przebarwiona120
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 10

Przebarwienia pod pachami


Witam wszystkich
Wiem, że istnieje na tej stronie kilka podobnych wątków, ale w żadnym z nich nie znalazłam rozwiązania mojego problemu.
Otóż od jakiegoś czasu mam ciemne przebarwienia pod pachami ale również w okolicy pachwin. Wyglądają one jakbym po prostu była tam brudna, niedomyta (?). Lekarz rodzinny powiedział mi, ze to są zwykle mieszki włosowe i że jak je usune to będzie po problemie, wyprosiłam jednak skierowanie do dermatologa. Usunęłam sobie włoski depilatorem, skóra gładziutka, a przebarwienia nadal są
Czytałam o wielu wspaniałych sposobach na moja przypadłość (sok z cytryny, aktywny węgiel, jogurt) ale nic nie pomaga. Pachy z dnia na dzień są coraz ciemniejsze . Wczoraj zapisałam się do dermatologa na 10 lipca, ale bardzo boje się ze odprawi mnie do domu z podobnym tekstem jak lekarz rodzinny. Czy ktoś z was miał podobny problem i się go jakoś pozbył? Ewentualnie czy lekarz dermatolog może mi przepisać jakaś maść na rozjaśnienie tych plam? Komuś z was pomógł dermatolog? Bardzo proszę o odpowiedzi bo mam dopiero 18 lat a nawet na basenie wstyd się pokazać
Nie mogę już sobie z tym poradzić.
przebarwiona120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując