Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciaza i anty ?
Wątek: Ciaza i anty ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 21:00   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciaza i anty ?

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem dlaczego sie od razu tak burzycie coponiektóre dziewczyny. Nie każda dziewczyna "siedzi w tym" jak to sie mówi nie każda wie jak to jest z tabletkami anty tymbardziej że napisała że sie nie zna na tym. Oczywiście można napisać swoje zdanie na ten temat ale bez przesady nie musicie najeżdżać na autorkę wątku czy też jej prawić "kazania" o antykoncepcji.
Ja odpowiem autorce- dla mnie jest głupotą specjalne ominięcie jednej tabletki. Oczywiście że jeśli ominiesz tabletke to jest ryzyko że zajdziesz ale nie koniecznie. jedno jest pewne- z tabletkami niema co eksperymentować, to są chormony i branie ich "po swojemu" może rozregulować wszystko i np. doprowadzić do ciąży...
Z calym szacunkiem nie trzeba byc lekarzem aby miec podstawowa wiedzę na temat swojego ciala i leków jakie sie przyjmuje ,dorosla osoba bierze odpowiedzialnosc za swoje zdrowie,zycie i sama decyduje sie na pigulki lub nie.
A jesli sie to robi to wypada miec wiedze co sie bierze ,jak sie bierze i jak to dziala a nie lykac bezmyślnie dzien po dniu,wlasnie dla takich bezmyslnych wymyslono pigulki bez przerwy bo dla nich za trudne bylo pomyslenie o przerwie i moze im sie pomylic kiedy brac a kiedy nie.
A potem placz bo ciąża .

wiedze zdobywa sie od lekarza ,sie go pyta ,pyta i jeszcze raz pyta a jak nas zlewa to idzie sie do innego ,bierze sie ksiazki od medycyny i czyta,siada sie do kompa i odpala google,portale o zdrowiu, a przede wszytskim czyta ulotkę i podrecznik do biologi z klasy 4 gdzie jest dzial rozmnazanie.

A juz z pewnoscia nie slucha sie %$##$% kolezanek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując