Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-19, 20:12   #34
akrebez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Jak skutecznie pozbyc sie grzybicy???

Witam
Problem grzybicy dotknął również i mnie swego czasu, ale od kilku miesięcy (tfu tfu tfu żeby nie zapeszyć ) mam jako taki spokój.. Dziewczęta słuchajcie, z tego co zdążyłam zauważyć w przeciągu kilku latek nękania przeż tą niesympatyczną NAWRACJACA dolegliwość to przede wszystkim DIETA ma największe znaczenie. Oczywiscie wczesniej wspomniane przez Maję101 zasady są bardzo ważne i słuszne ale np w moim przypadku mimo ich stosowania grzybica wracała i wracała.. Aż pewniego razu usłyszałam od pani ginekolog że te grzybki co mnie atakują są grzybkami żyjącymi w moim organizmie i atakują dlatego, iż mam zakwaszony organizm.. Rzecz polega na tym ze prawidlowo organizm powinien mieć rownowage kwasowo-zasadową, tak więc trzeba bardzo zwracać uwagę na to co się je.. Przede wszystkim nalezy jesc duzo owoców i warzyw, rozsądnie łączyć produkty itd. Jednym słowem dieta powinna być urozmaicona. Koniec z chipsami, zupkami chińskimi itd. Wszystkie te "frykasy" niszczą nasz organizm a my nie zdajemy sobie z tego sprawy Odkąd zaczęłam zwracać większą uwagę na to co pałaszuję naprawdę jest mi lepiej

Doraźnie polecam emulscje do higieny intymnej Lactacyd- jest naprawdę świetna, łagodzi to i owo, ale nie zwalnia z pójścia do lekarza
akrebez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując