Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-01, 14:55   #51
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Witajcie

Beatka Urodzinowo

A dla Wszystkich,które mają piekną motywację do działania,na rzecz pięknej sylwetki i zdrowych nawyków....
dzielę się moim medalem ......niech da i Wam powera...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
dzień dobry Dziewczyny,
................

Chylę czoła. Bieganie to nie jest taka prosta sprawa a z tego co się orientuję, to dopiero zaczęłaś, więc tym bardziej podziwiam. U mnie bieganie odpada. Kręgosłup do wyrzucenia no i cycki by mi chyba urwało. A Ty ogarnęłaś.

Za medal
Czyli połknęłaś bakcyla i będziesz biegać?
Beatka,czy połknęłam bakcyla ???.....szczerze to myślałam zawsze,że biegi nie dla mnie (bo jak wspomniałaś sama....no te cyce ),ale to wszystko to mit,kiedy nadarza się szlachetny cel
A w naszym mieście sporo fajnych akcji biegowych ,moi znajomi biorą udział,chociaż codziennie nie biegają,to i ja spróbowałam Co dalej....?? nie wiem,ale dzisiaj wróciłam z zakupów z książką "Bieganie jest proste "....

To,że zaczęłam....mocno powiedziane,dobrze że chociaż szybko chodzę.... he,he ....ale ostatnia na mecie nie byłam ,chociaż wynik nie był najważniejszy....akcja zarąbista.... . Podziwiałam radość dziewczyn,które do mety dotarły ostatnie...liczyła się dla nich piękna zabawa,bo szlachetny cel.... miały w sobie tyle powera,że nawet fotograf piękne ujęcia im zaserwował ....

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
BRAWO BASIU
Ja tez daję czadu- z rańca Góralek wpadł. brawo ja...
Dziekuję Milennka
Brawo Ty....wszystko jest dla ludzi

Jedna z uczestniczek biegu kiedyś tak napisała
"A ja mam czas taki jaki mam, pierońsko dobry w porównaniu z innymi moimi znajomymi, bo oni po prostu żadnych czasów nie mają. Nie będę się porównywać do nikogo, będę pobijać samą siebie."

I tego nam Wszystkim,we wszelkich zmaganiach ze słabościami życzę

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez SovaEvree;85934336
[B
A tak serio to moze kazda bedzie pisala co zjadla w ciagu dnia.... wiem ze to juz przerabialysmy ale moze jakas motywacja bedzie....

A w ogole co sadzicie o frytkach z batatow? Mozna sobie pozwolic na takie z piekarnika?[/B]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak....fakt.... może jakaś motywacja będzie....ja dostałam od koleżanki ocet (róża+lawenda+jabłko) ,popijam,ma pomóc na ograniczenie ciągoty do słodyczy ...

Co do batatów ,to dla mnie do obiadu np.za słodkie,ale frytki z piekarnika jako przekąska czemu nie...swojego czasu z dyni je robiłam
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2018-10-01 o 20:01
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując