Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 09:05   #4761
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Z przedszkolem nie ma problemu, bardzo chętnie wróciła po miesiącu przerwy, steskniona była za koleżankami,wie że jestem w domu bo wychodząc mówi "opiekuj się Olkiem a ja Ci pomogę jak wrócę i jak się skończy ta bajka to możesz sobie przełączyć na wiadomości" [emoji16]. Ogólnie nie jest źle, poświęcamy jej z mężem całą uwagę, ale mimo wszystko jakaś zazdrość jest, w końcu 5 lat była jedynakiem. Wczoraj mi popołudniu zrobiła awanturę bo jej powiedziałam żeby poszła nogi umyć 🤦☠♀️. Tak się darla że młodego obudziła. Ogólnie zwraca na siebie uwagę niestety złym zachowaniem. Staram się ją zrozumieć bo dla niej to duża rewolucja i jej pomóc przejść ten proces akceptacji nowej rzeczywistości ale czasem już mi nerwy puszczają jak na wszystko reaguje płaczem. Do brata naszczescie jest dobrze nastawiona, czyta mu bajki, śpiewa piosenki. Dopiero jesteśmy tydzień w domu także mam nadzieję że się szybko ułoży wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora