Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grono do zmotywowania się i dbania o siebie podczas pracy zdalnej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-11, 21:03   #46
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Grono do zmotywowania się i dbania o siebie podczas pracy zdalnej

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Na wrastające włosy na pewno powinno pomóc, bo to działa jak peeling, ale na cellulit nie jestem przekonana.

A co to za pielęgnacja cery ? Ja od dawna lecę na retinoidach i niby tragedii nie ma ale rewelacyjnie też nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Długo przyzwyczaiła się cera do retinoidów? Myślę powoli o tym, bo mam już pierwsze zmarszczki, ale jednocześnie mieszaną cerę i bardzo mi pomogły kosmetyki The Ordinary.
Na razie używam serum z peptydami i trochę napina czoło, ale czuję że za chwilę to nie wystarczy. U mnie robotę zrobiło serum Niacinamide i sławny krwawy peeling, ale zaraz znowu trzeba będzie go odstawiać . I w ogóle nawilżanie, bo wiele lat żyłam w błędzie że skoro mam tłustą cerę to trzeba ją dodatkowo wysuszać, ale wiem że retinol też potrafi wysuszyć i pogorszyć stan, co mnie trochę odstrasza.

Muszę się pochwalić, że od jutra testuję catering i jestem dzisiaj najszczęśliwszą osobą na świecie, że będzie tydzień bez gotowania .
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując