Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Byłem szkolnym prześladowcą
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 13:55   #308
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Byłem szkolnym prześladowcą

Cytat:
Napisane przez lalita792011 Pokaż wiadomość
" I myślę, że to chciała przekazać stewardesa. Odblokujcie ją, bo robi się nudno"

Posty tej osoby wołały o pomstę do nieba i nie zawierały za grosz kultury osobistej. Można swoje zdanie wyrażać, nie urządzając sobie na nikogo osobistych wycieczek i bez wyzywania wszystkich po kolei od histeryków. W Polsce niestety trauma ofiar zawsze jest kwestionowana właśnie takimi tekstami.
A autor, jeśli zmądrzał, to bardzo dobrze. Niech wychowa swoje dzieci tak, żeby nikogo nie krzywdziły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę no i weźcie że nie stawiacie samych siebie w jakimś świetle. A co się zadziało z Tobą i Twoją kulturą skoro masz zaledwie 12 postów i również ostrzeżenia?

Co do tematu i tego o czym pisała Natalia_t, zaprzestanie prześladowania nie będzie jednoznaczne z lubieniem kogoś i sprawianiem że grupa chętnie zacznie z tą osobą przebywać. Dorośli indywidualiści wyrastają z indywidualnych dzieci. Potem to rozumieją że niezbyt pasowały do rówieśników. Nie sądzę mimo wszystko aby ktokolwiek jednak wolał nie być sobą i za cenę szkolnej popularności lubić inne rzeczy w sobie niż te które go od innych także odróżniają. Takie próby zmiany osobowości szczególnie w dorosłym życiu kończą się chyba jeszcze większą frustracją i wewnętrzną rozpaczą niż poczucie wykluczenia w dziecinstwie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując