Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LIPCOWE 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 10:19   #18
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Hejooo

Ja ostatnio jak mała mi spała 7h ciągiem tak potem jak mlekiem strzelałem w twarz wiec po prostu poszłam do łazienki i spuscilam żeby jej było łatwiej i poszło. Mała ma już prawie 12 tygodni i gdzieś spokojniejsza jestem o laktację chociaż podobno w 3. miesiącu tez jakiś kryzys może być związany z tym (moim nieulubionym) skokiem rozwojowym wiec mam się na baczności.

Próbowałam smoczki z avent te takie śmieszne ale tego tez mała nie łapie wiec ewidentnie dziecko niesmoczkowe. Ma to plusy póki co.

Wróciłyśmy wczoraj. Masakra jaka byłam padnięta po tym locie. Mała tez. Trzymałam ja we wszystkich możliwych niedozwolonych pozycjach bo tak było nam niewygodnie a ona wieczorem już zmęczona i nie mogła zasnąć. Spała przy starcie i ładowaniu jedynie a w trakcie popłakiwała dość dużo.

Wróciłam a mój starszak jak nie moje dziecko. Chyba ostatecznie wszedł w „bunt” czwartego roku życia bo jest jakaś masakra. Także zabawny czas nam się szykuje
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując