Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LIPCOWE 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 19:25   #28
marttb
Zakorzenienie

Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Bylam z Młodym u pediatry zeby go osluchal bo tamtej babce nie ufalam.
Więc w ciagu 20km drogi do lekarza stawałam 3 razy, w tym raz go nosiłam zeby uspokoic. U lekarza nakarmilam go i pojechalismy do sklepu. Pod sklepem naqet myslalam zeby go nakarmic, ale jadl jakies 40minut wczesniej, wiec i tak nie zjadlby. Zakupy zrobilam spokojnie, ale doslownie w 15minut, ale potem kolejka na kilkanascie osob, ten sie drze ze glodny coraz glosniej. Mysle zostawiamy zakupy i idziemy sie karmic. Pani kasjerka inna mnoe zaczepila ze ona mnie skasuje. Wypakowala zakupy, skasowala, inna pani mi spakowala, zawiozla do auta i wpakowala do auta. W tym czasie starsza byla jak anioł za to młody darł sie jak opetany caly czas, bylam spocona z nerwow i tego ryku, wstyd mi było ze z głodnym dzieckiem poszlam do sklepu. Nakarmilam go, spokojny, wsadzam w fotelik, znowu ryk, pol drogi do domu plakal, ale tak to bym chyba kwitla pod sklepem z nimi. Generalnie chyba cała zime spedzimy w domu bo mu musiałobyc po prostu zle w kombinezonie.
W drodze plakalam ze zachciało nam sie domu, a trzeba bylo kupic jakis apartamentowiec z wlasna działką i miec meza na miejscu, a nie ladowac wszystko w dom i jeszcze meza na miejscu nie mam.

U nas przwrwy miedzy karmieniami w dzien to tak 1,5-2h

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

a wiec pytanie, kojarzycie jakies ladne spiworki ktore nadają sie do fotelika i wozka ? z tego co kojarze sa takie?

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest teraz online   Odpowiedz cytując