Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-14, 11:05   #740
Higurashi
Czarna owca

Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXII

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Apropo szybkich decyzji... Nasz związek wszedł w kolejną fazę zostaliśmy "rodzicami" małej, puchatej kuleczki bidulek przyszedł wczoraj do tża jak był na giełdzie po towar i od razu skradł mu serce
Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom

My w sumie też nie mieliśmy jakiegos etapu większego docierania się, bo spodziewałam się, że Tż lepiej operuje w chaosie i do pedanta mu daleko - ale oboje znaleźliśmy złoty środek w naszych standardach poza tym to tylko oboje przytyliśmy w pierwszych miesiącach już chyba nie wyobrażam sobie inaczej mieszkać

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Dokładnie chcieliśmy wziąć jakiegoś mruczka ze schroniska ale widocznie mieliśmy poczekać na NIEGO
Przeznaczenie. To kot wybiera człowieka, nie na odwrót [emoji16]

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Pewności nie ma. Nie ma szans na zamieszkanie przed ślubem? Jak tam sytuacja w ogóle? [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po ślubie też nie ma pewności, że wszystko będzie ok. Pewnie jakby była opcja zamieszkania razem teraz, to by zamieszkali

Higurashi jest teraz online