Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o analizę mojego zachowania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-15, 00:58   #6
holgath
Raczkowanie

Dot.: Proszę o analizę mojego zachowania

Cytat:
Napisane przez lululemon1 Pokaż wiadomość
Nie, nie utrudnia mi to życia. Tylko ostatnio miałam kilka sytuacji, kiedy miałam okazje poznać wpływowych ludzi i zamiast wykorzystać okazje,...
"Wpływowi ludzie", to często zarozumiałe buce, lubiące się wywyższać, manipulować i pokpiwać sobie z tych, co zależą od ich wpływów.
Częste zjawisko na uczelniach w relacji "naukowiec" - student.
W ramach autoterapii i zabawy intelektualnej, poobserwuj sobie ich i ich otoczenie i jak tak będziesz słuchać i samodzielnie myśleć, to może się okazać, że dojdziesz do wniosku, że klepią farmazony, a w otoczeniu znajdują się osoby, które myślą jak ty i ciszej lub głośniej jaja sobie z tego robią.
Takie bufony bardzo łatwo zaczynają sami wierzyć we własną nieomylność, i łatwo im przychodzi klepanie różnych śmiesznych bzdur

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lululemon1 Pokaż wiadomość
(...)
Problem powstaje, jeśli czuje, że ta jakaś osoba ma nade mną przewagę, (ktoś jest bogaty, bardzo znany, bardzo utalentowany, bardzo mądry, bardzo otwarty, i wszystkie inne bardzo) Wtedy czuje się niekomfortowo, czuje niższość, uległość,
(...)
Taki UPDATE, bo mi tak z tymi wpływowymi ludźmi wskoczyło i trochę nieogarnięta wypowiedź.
Jak ktoś jest bardzo mądry, bogaty, itede ... czy jakiekolwiek inne bardzo i czujesz się przy nim słabo, to duże prawdopodobieństw, że jest bucem i okazuje ci w jakiś sposób swoją wyższość. Lepiej się zadawać z tymi co są mądrzy i bogaci i czujesz się w ich towarzystwie dobrze i naturalnie
holgath jest offline   Odpowiedz cytując