Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 16:54   #166
Apluzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!

Cytat:
Napisane przez Noisycupcakealpaca Pokaż wiadomość
Hej, jakieś pół roku temu dostałam do testowania produkt i tu kurier zawinił, zrobił sobie awizo, którego nawet nie raczył mi zostawić, dowiedziałam sie dopiero po jakims czasie, że jest paczka kiedy przyszło drugie powiadomienie. Wszystko nadrobiłam, ale od tamtego czasu w niczym nie wygrywam, obawiam sie, że właśnie to przez spóźnioną recenzję na którą wpływu nie miałam, myślicie, że mogę coś z tym zrobić?
Cześć, miałam podobną sytuację. Przed spóźnioną recenzją dostawałam jakieś 2-3 produkty na rok do testowania. Od spóźnienia (które było naprawdę niewielkie i wynikające wyłącznie z tego, że nie dostałam od Wizażu linku z ankietą) nie dostaję kompletnie nic. Wydaje mi się, że za jedno spóźnienie idzie instaban, co jest niesprawiedliwe zważywszy na to, że można regularnie i od dawna wstawiać recenzje, a i tak do testów brane są głównie osoby z kilkoma recenzjami na koncie, w dodatku ciągle te same (regularnie widzę te same wizażanki na listach...)
Apluzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując