Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-15, 21:05   #17
fferra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Utopia
Wiadomości: 1 563
Dot.: Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
W sumie nie znam nikogo, kto cierpi na migreny. Zastanawiam się czy "niektórzy po prostu tak mają", czy z czegoś to wynika i da się coś zrobić. Współczuję i życzę powodzenia, bo z naszą służbą zdrowia to zawsze dodatkowe wyzwanie jest.
Wiesz co...mam zawalone dosyc mocno zatoki i to też powoduje bóle...ale dodatkowe badania głowy mam zlecone...a ze służbą zdrowia daję radę bo mam gadane

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez peony_ Pokaż wiadomość
Co do gór to myślimy z mężem czy nie zrobicsoboe na pierwszą rocznicę ślubu sesji w górach pierwotnie mielisny robić ale w końcu nigdzie nie pojechaliśmy i zrobiliśmy na miejscu mąż nie ma takiego parcia. Ale ja bije się z myślami bo nie sprzedałem jeszcze sukni [emoji14] tylko czy chce wydać jakieś 700 zl? [emoji85]
Szczerze uważam, że to świetny pomysł. Pamiątka na całe życie i jakie wspomnienia. Ja bym zaszalała

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez peony_ Pokaż wiadomość
muszę gdzieś do max dwóch dni zrobić sprawozdanie..
Powodzenia !

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez peony_ Pokaż wiadomość
Ja miałam jakiś czas temu straszne bóle głowy, było ni niedobrze. Dostałam skierowanie do neuro ale zapomniałam się zapisać A miesiąc ważne skierowanie prawda?

Chyba miesiac... ale jeśli miewasz bóle to dobrze jest sprawdzic co się tam dzieje...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam nową saszetkę, nawilżającą Lirene. Ale tak regularnie to używam aloesowej Buny i zielonej herbaty Organique. Reszta zmienna.
Ja bardzo lubię maseczkę węglową z Bielendy i uwielniam peelingi z Loreal te w słoiczkach i korci mnie ta żółta maseczka w słoiczku


Byłam dzisiaj u chrześnicy bo ma urodziny, moja 6-latka jest bardzo szczęśliwa a ja super spędziłam dzień

Oczywiście odcinek nowego sezonu Gry o tron zaliczony ogląda któraś??

Poza tym to dowiedziałam sie, ze moja Przyjaciółka będzie mieć dzidziusia...i bardzo się cieszę

Jak Wasz wieczór?

Edytowane przez fferra
Czas edycji: 2019-04-15 o 21:07
fferra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując