Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-04, 15:29   #26
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Dobrze że kotów i psów nie jem bo też mam coraz mniej czasu na nie[emoji1787][emoji1787] ale tak kiedyś gadaliśmy że lepiej że są grube to w razie czego będzie co jeść [emoji41][emoji1787]


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Żaby w ogródku są super pożyteczne. Zjadają te wielkie wstrętne czarne ślimaki i inne szkodniki. Nie wyganiaj ich upraw ci nie zjedzą [emoji4]
Dziś będę piekła drugi raz ten chlebek co ostatnio ale ponieważ zakwas rośnie jak szalony to bez drożdzy na samym zakwasie spróbuje. Ma już 9 dni...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
zab nie lubie wiec mi to na reke ze psica mnie rozumie. A upraw zadnych nie mam. Moj to ogródek tylko do patrzenia


Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja dziś kotlety sojowe i gotowane brokuły, TŻ ma krokiety z mięsem od mojej mamy i brokuły. Co i czy w ogóle coś zje córka to zagadka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jakim wieku??? Bo cos przeoczyłam albo nie pamietam...

Ja mam podobnie . Wysilam sie jak moge zeby synkowi tylko dogodzić a on ostatnio nic nie je . Mamy jakiegoś wirusa. No ale był dzis w żłobku wyjatkowo dzielny. NOwy rok masa nowych dzieci, wszyscy płakali a moj E z usmiechem poszedl do dzieci I z euforia wrocil jak go odbieralam . Teraz spi juz 2 godziny wlasnie. Chyba odreagowuje cale zamieszanie .

U mnie dzis moja wyobraźnia pracuje . Nafaszerowałam kapelusze grzybów kasza gryczana, orzechami włoskimi, parmezanem, koperkiem, pietruszka. A do tego bedzie jeszcze moja pyszna wiosenna sałatka i plastry haloumi podsmażone...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5BAEFAE4-B54E-425C-99B0-16143606AA4D.jpg (206,1 KB, 48 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora