Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-06, 08:10   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przecież samo czytanie tych jego gorzkich żali odbiera człowiekowi siły. Nie wierzę, że na żywo jest lepiej.
No sam się przyznaje, że go te brzydkie ujęcia blokują, bo myśli o nich nawet na żywo. No i niestety, dopóki będzie sobie tymi myślami głowę zatruwał, to żaden pomysł na poznanie kogoś w realu się nie sprawdzi.


Chociaż też wyczuwam trolla i czekam na dyskusję o chadach :P

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87307905]Bo dla mnie też ta niefotogeniczność brzmi jak ściema.[/QUOTE]
Ej, ja jestem na żywo nie za piękna, ale na zdjęciach to w ogóle masakra, raptem mi się robi drugi podbródek, nosem się ZAWSZE ustawię z tej gorszej strony, włos ZAWSZE dziwnie się układa, a jak pozowane zdjęcie całej postaci to jeszcze jak połamaniec stoję I oczywiście pochylam głowę (myśląc o uniknięciu tego drugiego podbródka), przez co wyłażą cienie pod oczami, a nos się wydłuża do samej ziemi
Najlepsze foty mi wychodzą na zasadzie nieświadomości, że ktoś mnie woła żeby coś cyknąć
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora