Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 15:46   #28
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87309706]
Poza tym wygląd to też nie wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Jasne ale na 20 randce albo po 2 latach znajomości a nie na portalach randkowych czy przy poznawaniu kobiety "z ulicy"



Wszystko fajnie o czym tu piszecie i rady są pomocne za co dziękuje ale jest jeden problem, że ja nie mogę przejść pierwszego etapu.

Wiele kobiet twierdzi że facet "ma przyciągnąć wyglądem a zatrzymać charakterem" a nie na odwrót
Ja nie spełniam 1 części więc o czym tu dalej pisać?

Wiele mogę kobiecie zaoferować chociażby poczucie bezpieczeństwa, oparcie, pracuje więc też wsparcie finansowe gdzieś tam w przyszłości, opiekę (bo ja w swoim związkach poprzednich to potrafiłem na głowie stanąć żeby kobiecie było ok, żeby czuła się świetnie itd..)

Tylko jak można zaprezentować coś innego niż wygląd na 1 etapie znajomości? Zawsze wygląd jest nr 1, bo podchodzisz i od razu szufladka "mój typ albo nie", w internecie nr 1 to zdjęcia.

Czytałem ostatnio że powinno się mieć takie foty, jeśli mówimy o apkach randkwych czy portalach żeby na 20 kobiet chociaż te 10 było na "tak" a już rewelacyjnie będzie jak 15 będzie na tak.
Bo facetów jest tysiące i kobiete nic nie obchodzi tylko wygląd, żeby w ogóle cokolwiek rozpocząć.

Co mi się nie podoba w moim wyglądzie na zdjęciach?
- cera naczyńkowa - wystarczy temp otoczenia na zewnątrz poniżej 15 stopni i wyglądam jak św. Mikołaj albo 5 latek z policzkami jak z bajek Brzechwy z ilustracjami Szancera
- włosy - kiedyś bardziej bujne, teraz rzadkie tzn takie dziwne bo te przy uszach jak urosną to odstają na 5 cm i wyglądam jak kretyn, jak zrobie fryz to te górne ani to na żel bo mam strączki i dziwnie to wygląda ani jakoś ułożyć,
- oczy - nie mam zeza ani jakiś wad, ale jedna powieka niżej, druga wyżej, są mało pociągające i po prostu słabo wyglądają, a mówię o nich dlatego że po założeniu okularów już bardziej siebie akceptuje.
- zarost - taka teraz moda, zaczynam zapuszczać ale wyglądam jak niedogolony 15 latek słabo to wygląda, dodatkowo górna warga ma ten przedziałek taki wyraźny i zarost powoduje że tam jest czarno jak brud...serio głupio to wygląda

Jak przejrzałem kiedyś sympatie pod kątem kolesi jako kobieta, to połowa facetów czyli np moich konkurentów to z przystojniaki z fajnym zarostem, z fajną fryzurą itd i chodzi o to że ja mam być co najmniej tak samo a nie przeciętny.
Bo potem jest tak że jedno spotkanie na pół roku a nie na tydzień jak u większości kolesi.

Po prostu portale = wybitnie dobre zdjęcie bez ŻADNYCH kompromisów
Tak się składa że ten temat nie jest przez przypadek bo miałem ostatnio sesje przez panią fotograf robioną która robiła fotki na roczek mojej siostrzenicy no i jest kaplica, wybrałem 3 "najlepsze" fotki którym do ideału brakuje ojejj sporo..

I nie,nie jestem trollem, a konto mam tutaj od wczoraj więc jeśli podobnych temat był to na pewno nie ode mnie bo jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem o istnieniu forum wizaz.pl

Więc generalnie to o czym piszecie charakter, uosobienie, zachowanie - ok ale to są późniejsze etapy.
Jeśli zatem uważacie że przesadzam to dlaczego mega rzadko mam połączenie na tinderze, dlaczego na sympatii praktycznie nie mam odpowiedzi itd
No cóż zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia.
a jak mówimy o poznawaniu kogoś na żywo to podchodzenie do obcej kobiety też wiąże się z tym że ona najpierw musi zaakceptować Twój wygląd.
No tak czy nie? Okej, może pogada, ale nie wymieni się numerami, nawet może gadka się będzie kleić ale na kolejne spotkanie już się nie umówi.
No bo po co ma się męczyć gdy nie ma chemii, nie ma flow, nie ma pociągu, nie ten typ itd?

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-06 o 15:53
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora