Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaburzenia hormonalne (PCOS, schorzenia nadnerczy i tarczycy)- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-26, 20:54   #65
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Zaburzenia hormonalne (PCOS, schorzenia nadnerczy i tarczycy)- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytałam o tym ryzyku poronienia, ale nie wiem jak to jest na 100%. Najlepiej będzie jak zapytasz o to gin. i nam tu napiszesz
No właśnie,zapytam i powiem Wam ale nawet jeżeli jest takie ryzyko ,to wydaje mi się,że w przypadku gdy kobieta jest świadoma tego,że ma PCOS to farmokologicznie udaje się podtrzymać ciążę,co innego gdy jest niczego nie świadoma ,to trochę jak z tarczycą tak sobie myślę,gdy wiemy że jest niedoczynność regularnie się badamy i przyjmujemy leki ,a wtedy jest ok

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
No to faktycznie nie jest źle Moje naturalne różnice w długości cyklów wynoszą ponad 4 tyg. Nie ukrywam, że teraz (podczas leczenia anty.) pewność, kiedy przyjdzie mies. jest ogromnym plusem, bo tak to nigdy nie wiedziałam kiedy się jej spodziewać
sporawo ja raz w roku mam cykl bezkrwawy i wtedy nie mam krawienia miesiączkowego ale to się zdarza mi tylko raz w roku.. w ogóle mnie się miesiączki tak trochę opóźniają odkąd pamiętam,ale zawsze jakoś tak się składa ,że sylwester, wakacje, święta wielkanocne ,mam bity okres
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Oby tak było
No właśnie w ogóle mam zamiar zapisać się na akupunkture,podobno daje świetne rezultaty w leczeniu PCOS ,słyszałyście coś o tym
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia o tym USG...
Oh czasem chciałabym być lekarzem,ale z drugiej strony,gdybym znała wszystkie możliwe choroby,to ciągle myslałabym ,że umieram
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Rozłożyło mnie dziś jakieś choróbsko
Mnie już w tym roku też złapało,ale już się z nim rozprawiałam
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując