Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-19, 09:16   #121
aleksisse
Przyczajenie

Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Powiem Ci, że brzmisz jakbyś miała lat 15 a nie 25. Wiem, bo sama tak brzmiałam jak miałam 10 lat mniej. Nic mi nie wychodzi, nie ma sensu się starać, wszystko jest do bani, wszystko to wina innych a nie moja, jestem brzydka i gruba, nikt mnie nie chce. Tylko ja teraz wiem, jako dorosła kobieta, że ta 15 latka potrzebowała uwagi, miłości, docenienia i akceptacji. I ja teraz sobie to daję sama, chodzę na terapię, doceniam moje osiągnięcia i siebie jako osobę niezależnie od wyglądu (lol, ważę 80kg przy 168cm i wcale nie uważam, że jestem obrzydliwa, faceci też nie uciekają z krzykiem ). Mam momenty w swojej głowie, kiedy mi się wydaję, że jestem beznadziejna i do niczego się nie nadaję, ale wiem też, że to taki podły głosik w mojej głowie tak uważa, a nie JA, racjonalna, świadoma siebie jednostka.

Ty natomiast jesteś na sobie zafiksowana negatywnie, niby nie masz zaburzeń odżywiania, ale chyba masz zaburzenia w podejściu do jedzenia wynikające z wychowania. Dobrą wymówką jest, że to inni tak cię wychowali, że tak masz wdrukowane i nic nie poradzisz, ale w rzeczywistości jako dorośli, myślący ludzie mamy wpływ na nasze zachowanie, to co robimy i mówimy i nie musimy bezmyślnie podążać za tym co kazała mama, ciocia czy psycholożka 12 lat temu. Sami jesteśmy odpowiedzialni za siebie, TY jesteś odpowiedzialna za SIEBIE. I to TY nic nie chcesz zmienić i żadna rada, którą tutaj dostaniesz nie pomoże.
aleksisse jest offline   Odpowiedz cytując