Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-19, 16:44   #140
Yato2
Raczkowanie

Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Straszny egoizm. Chciałabyś mieć faceta na stałe (bo przyjaciel to znajdzie żonę i odejdzie ) nic od siebie nie dawać a mieć z przydziału jego towarzystwo żeby Sie nue czuć samotnym :0
Nic od siebie nie dawać? Nie chce mi się powtarzać w kółko, co bym mogła dać innego niż seks. Poza tym byłabym gotowa "dać" (staram się unikać jeszcze wulgarniejszych określeń, się cenzuruję) kiedy zechce. Bez limitów, skoro musi. Jeśli w zamian byśmy razem mieszkali, fajnie by się rozmawiało itp.
(Ale tak, przyjęłam do wiadomości opinię - nie Twoją, ktoś wyżej to powiedział - że facet nie byłby chętny mnie gwałcić)

Cytat:
Mogłabyś popracować nad własnym charakterem, nad własnym wnętrzem to uważam, że nie byłabyś bezbronna, ale może nie zrozumiałam tego fragmentu.
Mam na myśli, że miałabym znacznie mniejsze zdolności do obrony, jakbym zaczęła pożądać itp. Powtórzę jeszcze raz: jeśli zakochanie, pożądanie, tym podobne, są chociaż w ułamku tak silne jak chęć napchania się cukrem albo wzięcia narkotyków, no to podziękuję za niewolę/ dodatkową małpę do dźwigania.

Cytat:
No jakoś odstajesz od tej grupki bo jak spotykacie się nie w skali 1:1 tylko w większej ilości osób to na przykład idziesz z tyłu za nimi, albo spuszczasz wzrok. Jeżeli masz bliskich przyjaciół czy nawet znajomych, to nie jest normalne. Ja też miewałam problem z nawiązaniem kontaktu wzrokowego, zazwyczaj z facetami.
To działa inaczej. Np w pracy mam jednego przyjaciela. Reszta to koledzy, znajomi.. Póki jestem tylko z nim, jest fajnie. Ale jak dojdą ci koledzy, jest po prostu nudno jak cholera, bo nawet swobodnie się nie da pogadać, tylko cenzurować pod gadki-szmatki.

Cytat:
Wystarczy, żebyś miała przyjaciela płci męskiej, który by nie spojrzał nigdy na Ciebie pod kątem seksualnym/romantycznym z powodu swojej orientacji, który by Cię rozumiał, wspierał itd.
Poszukać przyjaciela-geja? Jakbym wiedziała, gdzie, jest to całkiem dobra opcja. Nie dorobi się z partnerem dzieci i nie zapomni wtedy o mnie.

Cytat:
No nie zgodzę się. Nie każdy facet będzie oczekiwał od Ciebie abyś całowała go z namiętnością, z językiem, jeżeli Cię to obrzydza bądź czujesz się niekomfortowo. Normalny (nie zaburzony) i zdrowo myślący facet nie pozwoli aby kobieta się czuła z nim/przy nim niekomfortowo i nie będzie jej zmuszał aby robiła coś czego ona sama nie chce bądź do czego miałaby się zmuszać.
Ale będzie czekał, aż w końcu zechcę, a jak nie zechcę, się sfrustruje. Bo tu mało tematów na forum, że kobieta nie chce seksu/ nie chce orala/cokolwiek?

Cytat:
Po prostu dziwię się takiemu wątkowi, skoro masz takie problemy to w jakim kontekście ten potencjalny facet miałby się Tobą zainteresować?
Pod takim, pod jakim faceci interesują się kobietami z całym przekrojem problemów, chorób, zaburzeń, cholera wie czego jeszcze. Jakoś te problemy, choroby, zaburzenia nie przeszkadzają, żeby chcieli związku.

Cytat:
Co się dzieje kiedy masz koło siebie 2-3 osoby z którymi w innych przypadkach możesz rozmawiać? Stają się nudni z racji tego, że obok jest ktoś inny? Ubywa im punktów IQ i wiedzy z racji tego, że przy stole są 4, a nie 2 osoby?
Jeśli pójdziesz ma spotkanie z jakimś autorem (zrozumiałam, że lubisz i czytasz dużo reportaży), później się wywiąże dyskusja z publicznością, to nawet jeśli będzie dotyczyła interesujących Cię tematów, to uznasz że jest nudna tylko i wyłącznie dlatego, że bierą w niej udział więcej niż 2 osoby?
Pytam o to, bo spotkania w grupach najbardziej sprzyjają poznawaniu nowych ludzi i ewentualnym bliższym znajomościom z nimi. Aby ktoś mógł Cię zaprosić na randkę, to najpierw musi się dowiedzieć o Twoim istnieniu.
Tak jak wspominałam powyżej w tym poście: mam niewiele osób, z którymi lubię gadać, w dodatku środowiska tych osób się nie pokrywają. (Za to większość życia miałam bliski kontakt z co najmniej 1 osobą na raz, potrafię latami utrzymywać aktywną przyjaźń, ale 1/1)
Jak do tej osoby, z którą lubię pogadać, podejdzie druga i trzecia (nie mówmy już o imprezach, te są skrajnie nudne nawet po zalaniu pały) to tematy się znacznie zawężają. A te tematy poruszane w większym gronie są nudne.

Cytat:
Problem w tym, że dotychczas żaden facet nie był zainteresowany Twoją pochwą i podejściem do seksu. Żadnego nie miałaś okazji odrzucić. To chyba budzi w Tobie taką wściekłą awersję do seksu. Bo jeśli zaczniesz myśleć, że seks jest fajny (a jest) i nadal nie znajdziesz partnera, to poczujesz, że coś istotnego Cię w życiu omija.
A nawet zakładając, że owszem. Jeśli żadną miarą nie możesz mieć czekolady, to chyba lepiej nie lubić czekolady

Cytat:
To, że się nudzisz wśród ludzi to też trochę brzmi jak forma obrony, bo nie chcesz się tak naprawdę wystawiać na ich ocenę.
Nie. Wyżej w poście wyjaśniam, jak to działa z nudą z ludźmi. Grupy nudziły mnie już w podstawówce, odkąd pamiętam.
Prawdę mówiąc, opcja 'zacznij wytrzymywać spotkania w większym gronie i udawaj, że się podoba' odrzuca mnie jeszcze mocniej niż wymuszenie na sobie seksu. Seks chyba trwa krócej niż zlot XY osób. I na takim zlocie trzeba dłużej grać.

Cytat:
Nie musisz się bronić przed ludźmi, myśleć o sobie że jestes nieatrakcyjna, że ktoś Cię skrytykuje, albo będzie wykorzystywał Twoją naiwność (jak Twoja matka z ważeniem). Nawet w przeciętnych związkach seks czy intymność nie wiążą się z tym, że osoba będzie Cię krytykowała
Jedyna krytyka, jakiej potencjalnie się obawiam w związku, to sadła. Ale nie jest to główny problem, nawet nie patrzę na to jak na problem. Nie boję się, że partner byłby sędzią.

Co do ogólnie terapii. Może masz z nią rację, że by się przydała. Ale tak jak mówiłam - jakbym w efekcie ubocznym terapii zaczęła pożądać, zakochiwać się itp., to cena jest za wysoka, jeżeli siła tych uczuć/potrzeb jest taka jak myślę (jak mam porównanie) że jest. Nawet zakładając, że po terapii ogólnie byłabym szczęśliwsza czy coś, to wzięcie sobie na plecy extra małpy... x-x

Edytowane przez Yato2
Czas edycji: 2021-04-19 o 17:00
Yato2 jest offline   Odpowiedz cytując