Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-05, 15:39   #31
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Unhappy Dot.: Zaskórniki, mikrozaskórniki, pryszcze,, wągry, MOJE KOSMETYKI - Co stosować????

cytuje to co pisałam wczesniej w innym watku:to co innym pomaga Tobie nie musi,pamiętaj o tym!
Ja nie moge uzywac ani toników ani kremów mimo zmian dermatologów,kosmetyczek, mam bardzo wrazliwą cere,na którą takie kosmetyki wpływaja bardzo źle,proponuje do twarzy physiogel ( jedyne co moge), na poj wypryski termentiol,nie wydawaj kasy na żadne pierdoły bo z wieloletniego doświadczenia wiem,że wszystkim pomogło,mi nie,ograniczyć się jedynie do tego,aby twarz oddychała i była świeża,zaczynam kurację przemywania buźki mlekiem,bo juz chyba wszystkiego próbowałam,może tez warto?
Wiem,ze kosmetyki dla dzieci sa bardzo dobre dla wrazliwej skóry,odradzam głęboko oczyszczające żele ! Im uzywasz kosmetyków mniej tym lepiej,tak myslę,a od 13 roku życia (więc to 12 lat) męczyłam się z trądzikiem,więc doświadczenie mam,buzia musi odpoczywac i regenerowac się!!!
p.s. nie wiem jakim cudem,po oczyszczaniu zaskórników porobiły Ci się ropne krosty? jesli chodzi o zaskórniki zmien koniecznie kosmetyczkę!!!! a zobaczysz zdumiewające efekty,wiadomo,ze po wyjściu od kosmetyczki,dzien dwa buzia jest podrazniona i każda z nas chyba tak ma,ale myslę,że warto spróbować,co do pryszczy jak przekłuwałam igłą i wyciskałam teraz mam blizny,nigdy nie wyciskać pryszczy,wiem,ze to nieładnie wygląda,ale konsekwencje sa opłakane!
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując