Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opalanie natryskowe - czy jest bezpieczne?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-22, 14:37   #33
Andziaa1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Opalanie natryskowe - dostępne w Polsce?

hej

Ostatnio korzystałam z opalania natryskowego, ale nie w salonie tylko z dojazdem do domu w Poznaniu

Myślę, że ma to swoje plusy po takim opalaniu trzeba trochę pochodzić w luźnym ubraniu i przyzwyczaić się do nowej ciemniejszej karnacji. A jak się wraca prosto z salonu to więcej chyba można tej opalenizny zgubić....

No ale ogólnie jestem zadowolona, Pani, która to wykonywała miała taką przenośną kabinę, coś jak namiot taki wysoki i maszyne do opalania.

Wchodziło się do środka tego namiotu no i pryskanie pistoletem - ciekawe uczucie

Ale po opalaniu to normalnie jak murzynka prawie wyglądałam

Po pochodzeniu jakieś 3 godzinki wziełam prysznic taki żeby spłukać nadmiar tego środka z siebie i wyszła właściwa opalenizna.

Ostatnio odwiedziła mnie koleżanka i się pytała, gdzie się tak opaliłam to jej powiedziałam że w górach mnie tak wzięło hihi

No więc teraz można też znaleźć usługę opalania z dojazdem - przynajmniej w Poznaniu

Fakt że troszkę to kosztuje ale obserwując moja skórę po solarium, wolę już raz na jakiś czas dopłacić i za kilka lat wyglądać na swój wiek a nie jak babcia

Ja korzystałam z usługi sun beauty, piszcie jak korzystałyście u kogo i jak się podobało

Pozdrowionka
Andziaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując