Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-22, 17:57   #67
Fizuma
Raczkowanie
 
Avatar Fizuma
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
ja sie kiedys strasznie bałam pajeczorow, ale teraz odkad sie przeprowadzilismy do domu, to pajakow w szczegolności krzyżaków mam pod dostatkiem. Jakos sie z nimi oswoiłam i pozwalam im ze mna mieszkac, przynajmniej komary i inne latające paskudztwa mi wyłapuja tych wielkich wlochatych piwnicznych jakos nie bardzo toleruje i jak znajde to łapię i wywalam na dwor...

..a chcialam sobie kupic trolowego ale jakos sie zbieram i zbieram....podobno sie odwraca na bransoletce i smętnie zwisa...
Tak, trochę się odwraca, mierzyłam go i jakoś nie jestem przekonana
Krzyżaki to ja podziwiam za wytrwałość w robieniu sieci...

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
O-ja-cie... gdzie Ty to wszystko hodujesz? Bo zwierzaki, jak zwierzaki, ale na widok Twoich "roślinek" po prostu wywinęłam orła

A naszyjnik z królewskich (montyich) pythonów jest super

i znowu sorry za off top
Noor widzę że research zrobiłaś!
Ilość roślinek trochę ograniczyłam... (to już dawno było) jakoś się mieszczę A naszyjnik to teraz by mi do pasa zwisał
Fizuma jest offline Zgłoś do moderatora