Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co z moimi potrzebami ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-28, 16:00   #48
anastasia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 34
Dot.: Co z moimi potrzebami ?

Cytat:
Napisane przez Rufna Pokaż wiadomość
Koleś jest zwyczajnym idiotą i egoistą, a ty po prostu masz za mało charakteru, żeby albo trzasnąć go w gębę i powiedzieć co o nim myślisz, albo zwyczajnie odejść. On się z tobą nie cacka, więcej, on ma cię w dupie, bo gdzie jak nie w łóżku można to badziej pokazać? Myśli tylko o swoich potrzebach i widzi, że ty od niego nie odejdziesz, ani nic nie zrobisz z tą sytuacją, bo tylko płaczesz, albo chwilę pogadasz i na koniec i tak mu tego loda zrobisz. Tak to właśnie wygląda z mojej perspektywy.
Ostatnie dwie noce , nie robilam mu ... ! gdy stwierdził ze " też chce ", albo ze" był pierwszy" . odpowiedziałam tylko
twoje potrzeby na pierwszym miejscu . Jak zawsze - z ironia. obrucilam sie na bok ubrałam sie i tyle. poszłam spac , bez niczego . Wydaje mi sie ze pewnie sie wkurzył , bo juz jest pobudzony w miare a tu nic .. i na tym sie konczy .. 2 dni pod rzad ? , od tygodnia bez seksu ..

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

NIEDOSWIADCZONA JESTEM POWTARZAM . Dlatego sie tym nie przejmowałam . Nie zawsze druga strona moze miec ochote na pieszczenie drugiej strony ,
anastasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując