Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększenie piersi- cena
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-19, 14:18   #23
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Powiększenie piersi- cena

Cytat:
Napisane przez kociak16 Pokaż wiadomość
a czy moze ktoras z was opisac jak wyglada taki zabieg?? szczerze to juz na sama mysl robi mi sie niedobrze :/ ale czego sie nie robi by miec piekne piersi
Zabieg wygląda jak operacja, cięcie, krew, wyciecie kieszeni na wkładkę, wpychanie wkładki, szycie.
Ale podczas zabiegu jest się w narkozie.....słyszałam o przypadkach wybudzeń, ale tot ylko mnie bardziej motywuje do tego aby oddawać się w ręce dobrych specjalistów.
Ja ze swojej operacji nic niepamiętam, miałam tylko wrażenie że bardzo długo spałam, podobno u większości jest odwrotnie. Sam zabieg może wygląda fatalnie, ale nie widzis ztego, nie czujesz. Wiadomo potem jest dyskomfort...ale są leki p. bólowe


Cytat:
Napisane przez Ayeme Pokaż wiadomość
Witam, ja już pisałam w innym poście że różnica w cenie za zabieg zwykle jest różnicą w cenie za implant.
Tu proponuje się zastanowić, lepiej poczekać, pozbierać na lepszy np te z gwarancja dożywotnią konturowe-anatomiczne niż...


Polecam klinike Kolasińskich.
Klinika, opieka, Lekarz-reweeelacja!!!!

Pozdrawiam
jakby co pisać na emaila
Owszem lepiej czasami dac drożęj i mieć luksusowe warunki, sprawdzonego chira, a też anestezjologa. Co do wkładek, lubie i mam mentory, mają gwarancję co mi pasuje. Jednak nie zgadzam się z wyższością anatomów nad okragłymi!!!
Każdą wkładkę dobiera się do budowy pacjentki lub jej oczekiwaniu....ja chciałam mieć okragłe, zeby nie wyglądały jak anatomiczne i takie mam. Za nic nie chciała bym anatomów, nawet za połowę ceny.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując