Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-11, 07:22   #4668
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dodałam dwa swetry:
1 - przydałby mi się, ale zapięty chyba tak sobie
2 - zbyt naturalowy, tzn wygladałoby dobrze, gdyby dolozyc inna glowe
3 - kurtka, która dobrze wyglada tylko rozpieta niestety, bo podwiewałoby mi z kazdej strony
4 - bez sensu, krótka i gruba, do tego kołnierz wchodzi w twarz i nie daje sie zdyscyplinować
5 - ta mi by się przydała, bo z poprzedniej wyrosłam Jest lekka i ma kaptur
6 - taki funkcyjny płaszczyk jesiennozimowy
Jakoś sweterek nr 1 nie pasuje mi do Ciebie, za to w nr 2 wcale źle nie wyglądasz Tak jakoś romantycznieZ kurtek najlepiej wypada wydaje mi się nr 5. Śpiworek jest ok., to taki rodzaj okrycia co ma być "przedłużeniem kołdry", tzn"wstałam z łóżka razem z kołdrą i idę z psem i mam wszystko w d...e".Ma być miła, ciepła i otulać-lubię takie rzeczy Choć wydaje mi się że już masz jeden podobny śpiworek, czyżbyś nie mogła się oprzeć?
Ja kupiłam właśnie kolejną (trzecią)białą kurtkę

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89313911]Utworzyłam kolaże ze swoimi zdjęciami z elementami poszczególnych Ethereali. Jeżeli Ethereale mają być kwestią naszej aury, to być może na podstawie czegoś takiego w moim przypadku zadziała i da się ustalić, z czym moja twarz najbardziej współgra. Jest w albumie. Owocnego oglądania[/QUOTE]

Bardzo fajne zestawienia Maggie Q! Ja widzę baśniowy retro, królewski i różany. Ale nie umiem ocenić który przeważa...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora