Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mąż bierze leki na erekcję
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-28, 20:40   #18
LazyLlama
Raczkowanie
 
Avatar LazyLlama
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Germany
Wiadomości: 78
Dot.: Mąż bierze leki na erekcję

W sumie nawet wiem, co mialabym mowic. Mialam specyficzne dziecinstwo. Wspominam je dobrze, bo moi rodzice byli łagodni, ale bylo specyficzne. Bylam (i w sumie jestem) jedynym dzieckiem, takim trzymanym pod kloszem, ale i od ktorego sie bardzo duzo wymagalo. W efekcie mialam malo czasu wolnego, nie socjalizowalam sie z otoczeniem, a jak dostalam 5-, to bylo zawsze "a dlaczego 5 MINUS" i "a ktos mial lepiej"?



Wiem jedno - za zadne skarby nie chce brac zadnych lekow psychotropowych. Mama ma klaustrofobie i bierze czasem Xanax, np.przed podroza. Wiem, jaka jest po tym. Jak nacpana. Babcia brala leki na depresje, jak zmarl dziadek. Tez po nich byla nie do zycia.



Jestem tez ciekawa, czy moja tarczyca ma na to wszystko wplyw. Biore Euthyrox, ale teraz zwiekszyli mi dawke. Lekarz mowil, ze pogorszenie nastroju tez bywa objawem. Cholera wie.



A co do rozmowy - sama juz nie wiem. Zglupialam, musze to przemyslec. Z jednej strony szczerosc, z drugiej nie chce go wpedzac w kompleksy.

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

@holgath to wszyscy faceci po 40-stce biorą Viagre? O panie, to swietny biznes.
__________________
It does not do to dwell on dreams and forget to live.
LazyLlama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując