Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-04, 19:16   #405
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

[1=94f10d48125b1914ad73ad4 0b36553f3b912108a_5dbe188 25c7e0;86071751]jakaż strata ;( wczoraj jak się smarowałam atre to buteleczka wymsknęła mi się z rąk i wszystko się wylało na szczęście to było ok 5-7ml, bo to była mała buteleczka do której przelewałam płyn i robiłam z niej już 2 aplikacje.[/QUOTE]

Wcale nie taka duża strata! Pomyśl co by było gdybyś nie przelała
W razie czego mogę się podzielić buteleczką Jestem już chyba po 5 aplikacjach, a ubyło mi około pół buteleczki 10ml. A pozostałe 5 i pół się chłodzą w lodówce. Z takim tempem raczej nie zużyję ich do wakacji, a smaruję tylko skórę wokół ust


Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Jawronka, niestety wszystkie środki dermatologiczne cenę mają niemałą (i nie są dostępne bez recepty), więc trzeba uważać.


Czytam was i nie wierzę, że na mnie atre tak słabo działo. Przy roztworze 0,025 na samym początku coś tam lekko schodziło, ale to bardziej z okolic ust i nosa, trochę z ramion. Smarowałam skórę codziennie. Skończyła mi się buteleczka i przeszłam na 0,05. Po pierwszym razie faktycznie skóra zaczęła się łuszczyć, ale efekt też nie jest powalający. Nic mnie nie szczypie, nie mam przesuszonej skóry, a wręcz przeciwnie, świecę się jeszcze bardziej niż na początku. I jak wcześniej zniknęły zaskórniki, tak znów wszystko wróciło i pojawiły się nowe krosty.



Dziewczyny, smarujecie atre na zaognione pryszcze, czy czekacie aż wszystko się zagoi?
Hmm... chyba masz jakąś pancerną skórę
A tak serio - może zbyt małą ilość atre nakładasz? Spróbuj nakładać wacikiem + dodatkowo nim pocierać, wtedy działanie atre powinno być mocniejsze. I ja w takim wypadku nie czekałabym te pół godziny od umycia twarzy jak jest zalecane, tylko nakładała od razu po myciu i wytarciu buzi ręcznikiem, to też spotęguje efekt atre, bo skóra nie zdąży odbudować bariery ochronnej

Mi praktycznie ciągle wyskakują takie spore ropne zmiany, więc je smaruję. I jak wyżej - po atre zdecydowanie szybciej zasychają i się goją
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując