Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-05, 23:06   #2230
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale to tz też musi odpuści

Rovie tak samo z tym wychodzeniem!
Mój mąż się spóźnia cały czas a co najgorsze w du. Pie to ma i nie uważa że to źle.
Np ma być o 19. Droga zajmie mu 20 min. Jest 18.55 jest w domu a On pisze ze się spóźnić i będzie za 10 minut.
No kutfa jak już się spoznoasz i o tym mówisz to na uja pisać że będziesz na godzinę na którą się spóźnisz



Morze pjonteeeeeek!
Poka mnie tu jaka masz dostawke. I jak to z materacem jedt? Masz taki wąski dodatkowy? ratuj da się to sprytnie złożyć? Ja mam łóżeczko w sypialni to hdzie jeszcze dostawka... :/



A górki oby!!
Zamykają koło mnie Tesco. Niby wielka wyprzedaż. Rzuciłam się tam i o... Zero nic. Tzn ci chwila hylo coś - 50% ale np dezodorant rexona tylko niebieski. Inne już nie. Pomijam to. Ale liczyłam że ubranka będą jakoś fajnie przecenione. Jedynie dla małej dorwalam kombinezon i kurtkę. Ale nie wiem czy kurtka zimowa. Jej potrzebna... Taka ładna a chyba taka bez sensu...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Koło mnie też zamykają Tesco ale nie wiem kiedy jeszcze...a dorwałam tam niedawno 3pak leginsow i komplecik leginsy+bluzka dla malej

Mój tz już w Niemczech, jutro do Berlina dojedzie, tam się spotka z moją rodziną i w środę już będzie na miejscu. A jakie mają super zdjęcie przy wieży Eiffla z fiatem 126p [emoji16] wezmę zbiore te wszystkie zdjęcia od niego i od kolegi z którym jedzie i zrobię mu z tego album, niech ma pamiątkę z tej podróży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora