Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdy jestem flakiem i kawa nie pomaga.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-24, 15:30   #7
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Gdy jestem flakiem i kawa nie pomaga.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Macie jakieś metody na ożywienie się w dni, w które czujecie się jak kompletne flaki?
Śpię 7-8 godzin, wstaję wcześniej żeby się wybrać i jeszcze zdążyć przez pół godziny porobić coś w domu. Śniadania jem średnio obfite, zdrowe, piję mocną kawę. Chodzę na zajęcia na piechotę, bo to mnie lepiej rozbudza. Od dawna biorę tran, witaminę D od dwóch miesięcy, bo lekarka powiedziała, że to moje złe samopoczucie może wynikać z niedoboru tej witaminy. Ograniczam słodycze jak mogę. Odżywiam się zdrowo. Tarczyca w normie. A mimo to są czasami takie dni, że nie potrafię wyjaśnić, czemu czuję się jak flak. Czasami ktoś coś do mnie mówi i mimo że słyszę co mówi to musi minąć kilka chwil albo proszę o powtórzenie, żeby załapać o co chodzi. Mylą mi się słowa, ciężko złapać oddech, boli głowa. Jedyne co dobre to wtedy jestem zupełnie spokojna, bo nie chce mi się nawet denerwować. O co chodzi? Wydaje mi się, że reaguje w pewien sposób na zmiany pogody. Jak sobie z tym radzić? Próbowałam już chyba wszystkiego.
Jak się odżywiasz? Jak wygląda twój przykładowy jadłospis? Co z witaminą C, suplementujesz? Ile litrów dziennie wody wypijasz? Ile kaw dziennie pijesz? Wietrzysz pokój przed położeniem się spać? Wyłączasz na noc ogrzewanie w sypialni? Zaczynasz dzień od prysznica?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując