Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 10:50   #385
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja mydlem oliwnym z prostym skladem. Tak sa praktycznie tylko saponiny z oliwy. Niestety wszystko inne czego probowalam mnie podraznia.

Ja tez tak mam ale wierze, ze schudne po porodzie a to juz duzo nie zostalo A czasami pomysle sobie ze kurde robie dziecko rosnie we mnie z dwoch komoreczek i celulit nie ma znaczenia a kiedys zejdzie


Niezly sen. Swoja droga tak sobie pomyslalam ze nie pojmuje jak sobie radza z oddaniem dziecka surogatki.

Domi - gratuluje

Ja dzisiaj odstawilam spektakularna akcje, zaslablam za kierownica. Na szczescie mega zle zrobilo sie pod samym domem moich rodzicow (wczesniej myslalam ze swiatla mnie oslepiaja...) i zjadlam cos wypilam herbate i mi przeszlo. Obecnie czekam az maz po mnie przyjedzie Cisnienie tez w normie ale wystraszylam sie bo zaczelam slabnac takos tak ze wizja w jednym oku mi sie rozmazywala na okolo obrazu a w srodku tylko bylo ostre, modlilam sie zeby to nie byl udar... Masakra.
jełi zdaży ci się, że znów się tak źle poczujesz zgłoś to lekarzowi

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
O rany.. Ty już może nie siadaj za kółko bo widać teraz wszystko już możliwe :/

My dziś po wizycie już też. malutka wszystko prawidłowo. Lekarz się śmiał bo chciał zrobić zdjęcie i mówi że taka ruchliwa malutka że masakra pytam się jak leży a on że zalezy od danej chwili tak się kreci

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
w szpitalu przy usg lekarz namęczył się by tą moją zmierzyć bo jak powiedział ciągle mu się obraca i ucieka

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z pierworodną miałam ten zwykły z ikea, ale szybko z niego zrezygnowałam, bo mała się wierciła i bałam się, że mi może spaść.
Teraz mam nakładkę na komodę

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Fubizka uważaj na siebie! To mogło być naprawdę niebezpieczne!

Ultra ja używam przewijaka, który miała dwójka dzieci mojej szwagierki i moja córka Jagódka będzie 4 u mnie się to mega sprawdza, dużo używałam na początku. Będę go mieć na komodzie. Taki klasyczny, usztywniony. Teraz kupiłam sobie tylko pokrowce, bo tamten kolor do niczego mi nie pasuje.

Przyszły moje koszule nocne do karmienia, które zamawiałam na allegro - są naprawdę bardzo fajne i stonowane. Jakby ktoś jeszcze szukał:
https://allegro.pl/oferta/pl-koszula...-xl-7798612380

https://allegro.pl/oferta/pl-koszula...ana-7133336660

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo fajne koszule, dzięki za linki

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dopiero wróciłam z USG III trymestru.
Wszystko jest ok, mały jest obrócony główką w dół, waży 1745 g, a termin porodu według tego USG to 29 września
Termin porodu z usg? na tym etapie?
Fajnie, że mały już głową w dole.

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
A czy wogole terminy z usg z tego etapu są brane pod uwagę? Ja tam mówię im później się urodzi, tym później wrócę do pracy... Jak się urodzi po terminie, to wrócę do pracy od stycznia 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a mi raczej nie pozwolą już przenosić ciąży. Mam tylko nadzieję że pozwolą mi być w ciąży do października.
Trochę się boję bo 38tc przypada na tydzień w którym urodziny ma pierworodna, a wolałabym by to był jeszcze jej tydzień.

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
W ogóle nie wierzę w Twoje roztycie doopy, chudzino! [emoji23]


Ultra są ok, ja właśnie wzięłam L/XL, bo po porodzie brzuch tak szybko nie spada a chcę je do szpitala wziąć. No i ja w ogóle lubię do spania luźne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co Margosia może wiedzieć o roztyciu

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Czy wy możecie spać? Ja mam ogromny problem. Kładę się do łóżka, straszna zgaga mnie łapie i jakiś syndrom niespokojnych nog(mam wrażenie, że moje stopy są rozpalone i nie mogę ich ułożyć)... czasami zdarzały się te problemy ze snem, ale to jedna gorsza noc na kilka do zniesienia...Wczoraj zasnęłam o 05:00,dzisiak po 03:00 a nie zapowiada się na odpoczynek 😴 Z piątku na sobotę spałam może godzinę przez całą noc, z soboty na niedzielę odespalam - z bieganiem na siku co godzinę rzecz jasna 😕 Męczy mnie to, chciałam iść rano na badania, muszę je zrobić przed poniedzialkowa wizyta u lekarza-nie wiem czy po kolejnej takiej nocy dam radę wstać, jak już padne.

A jeszcze co do tej zgagi to przed ciąża może zdarzyla mi się dwa razy w życiu,nawet nie wiedziałam dobrze co to właściwie jest Zaczęłam oglądać obrazki jak zmienia się organizm kobiety podczas ciąży. Spojrzałam na te ścisniete jelita (miałam jakieś tam swoje wyobrażenia, ale jednak zobaczyć coś tak "dosłownie" to zupełnie inne wrażenie) to nie dziwie się wszelkim problemom zolodkowo-trawiennym 😥 Podziwiam te z nas które już maja dzieci i znalazły siły na kolejne ciąże. Ja się do tego nie nadaje...
w szpitalu miałam problem z zaśnięciem, ale wczoraj w domu córka pierworodna tak mnie wymęczyła, że nawet ta w brzuszku swoimi podskokami mi nie przeszkadzała w zasypianiu.
Ale budzę się w nocy, bo to skurcze w nodze, bo siusiu, bo pić się chce.

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ultra mi też możesz dopisać kolejną wizytę na 2.09.

Teraz jeszcze miesiąc czekania ale później lekarz mówił że widzimy się częściej

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Merry 8miesiac ? Jezu to zaczyna brzmieć groźnie [emoji23]
Ale jak czytałam dzisiaj wrzesniowkini niektóre już mają ciążę donoszone to stwierdziłam że ten październik już serio blisko...

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
dobrze, że nie mam czasu by czytać co u wrześniówek, bo bym się zdenerwowała
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora