Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 19:35   #1824
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87787164]Glupio, nie-głupio - płacisz za to pieniądze i to Ty musisz czuć się ok [/QUOTE]Niby tak, ale mam tak kiepski charakter, że nigdy nie chce nikogo urazić, nawet obcej osoby, hahaha. Nie przegadam sobie
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
myślisz o zajęciach w grupie czy indywidualnie?
bo wiesz, możesz uprzedzić lektora, że nie jesteś przekonana do takiej formy i nie wiesz czy nie będziesz czuć się niekomfortowo. albo bez uprzedzania po zajęciach przeprosić i stwierdzić że jednak zajęcia online powodują u Ciebie stres itd itd. normalna osoba zrozumie. nie ma racjonalnego powodu dla którego ludzie 'boją się' rozmów online z obcymi, a jednak mnóstwo ludzi tak ma. to nic niespotykanego.
Indywidualne, w grupie myślę, że mogłam stracić czas onlineowo, bo pewnie trudno byłoby mi się czasami przebić z swoim zdaniem itp.

Masz rację, że postawienie sprawy jasno na samym początku pewnie nie powinno nikogo zaskoczyć.

Za zajęcia online zabieram się już chyba od miesiąca, trudno mi się zmotywować i przekonać.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora