Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po anoreksji
Wątek: Po anoreksji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-28, 12:28   #13
Amela2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Po anoreksji

Wiem, że ten wątek ma 2 lata, ale wiem że dziewczyny tu dalej przychodzą. Chcę pomóc wam się przemóc z tą okropną chorobą .
Sama chorowała na anoreksje moja najniższa waga to 41kg przy 170cm. Byłam na dorzywieniu na pedriatri, ale na oddziale psychiatrycznym nie było miejsc i kazali mi wrócić do domu .
Strasznie się bałam przytyć jadła ok.1500 kcal i czułam się okropnie no i przyszedł extream hunger przytyłam do 60.kg Była pandemia mało ruchu itd. 2 miesiącach nagle spadł mi apetyt nie wiem ile jadłam, ale wogóle nie myśle teraz o jedz itp. po jakimś miesiącu schudłam całkowicie naturalnie 4kg. nic nie robiłam nie ćwiczyłam i wogule. Teraz waże 56kg i jestem zadowolona. Chcę wam dziewczyny pokazać, że nie roztyjecie się do 100kg jeśli będziecie jeść intuicyjnie.
Wiem jakie to trudne po anoreksji staramy stać się ideałami 175 wzrostu, 60 cm w tali itp. jak na to teraz patrzę to głupie
Bardzo pomógł mi mój nauczyciel, kiedy miałam BMI 17 lekarz pozwlił mi ćw. aktualnie jeżdże wyczynowo na rolkach . Ogólnie mam w sobie taki gen przyciąganie faceci się na mnie cały czas patrzą a mam 15 lat a wyglądam na 20 Nauczyciele w szkole ratownicy i dużo innych kolesi się na mnie gapi nie wiem dlaczego. No i wracając do tych rolek na treningu usłyszałam od trenera że woli jak kobieta ma grubsze uda a nie takie patyki. Bardzo go lubiłam i zdecydowałam się przytyć w tych udach obserwowałam różńe dziewczyny bez przerwy między nogami i tyle się tego naoglądałam że teraz mi przeszły takie patykowate nogi serio. Dziewczyny walczcie wiem, że dacie sobie rade
Amela2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując