Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-14, 18:23   #2604
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
Ej jak sie zmotywować do jeżdzenia? Prawko robiłam w 2016 zdałam w 2017r w styczniu. Teraz mija 5 lat a ja ani razy tego prawka nie użyłam. Zaczyna mnie to irytować, że męczyłam się na tym kursie na coś czego do tej pory nie wykorzystałam ani razu. Z drugiej strony przeraża mnie wizja kupna własnego samochodu. Nie chcialabym przeznaczyc wiecej niz 3 tysiace, ale z drugiej strony w takim budzecie pewnie bedzie jakies dziadostwo ktore od razu sie zepsuje. I nie wiem co zrobić.
Dla mnie jedyną motywacją było to,że musiałam jakoś do pracy dojeżdżać,nie było innej opcji. Ciężko było zaczynać po latach,od zdania prawka, jeździć,ale mus był większy niż strach.
Teraz,prawie po roku, od pierwszej samodzielnej jazdy,mogę powiedzieć,że lubię jeździć samochodem.
Co do kupna pierwszego samochodu,to na pewno bym nie kupowala grata, ryzyko częstych awarii jest duza,i dla mlodego kierowcy to by był kolejny,dodatkowy,niepotr zebny stres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując