Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam lekarza / proszę o polecenie lekarza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-19, 10:49   #29
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Urolog Poznań

Cytat:
Napisane przez GossipBoy Pokaż wiadomość
Witajcie kochane wizażanki <3
Dzisiaj nietypowe pytanko...
Ostatnio brat wyznał mi, iż ma problemy z "Małym", pod lekkim przymusem przyznał, że ma stulejkę- niby lekką ale ma. Myślał, że z wiekiem mu przejdzie, albo po seksie(który nazwał "katorgą" Biedaczek ). Wolał najpierw powiedzieć mi, a nie od razu lecieć do rodziców. I staraliśmy się go umówić na wizytę...I tu zonk. Wszystkie obdzwonione szpitale przyjmują na urologię, ale od 18. roku życia(sic!). Tu pojawia się moje pytanko- czy znajdę w Poznaniu bądź okolicach urologa, który przyjmie go poniżej tej 18stki?
I jeszcze jedno- jak jest z wizytą prywatną? Tj. jeśli by poszedł na wizytę prywatną, sam zabieg również musi być wykonany prywatnie?
Wybaczcie, ale nie miałem kogo zapytać Zresztą...Dyskrecja w takich sprawach ważna rzecz ^ ^

Bardzo proszę o pomoc Kochane

Niech idzie prywatnie, ktoś w końcu zgodzi się go przyjąć poniżej 18rż.
Jeśli leczy się prywatnie to moze zabieg robić na NFZ. Tylko tu będzie potrzebna zgoda rodziców.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując