Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Holo Glitter z Aliexpress 0,1mm (rozbiórka 24 kolorów po 2,5g każdy) marzec 2016
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-01, 19:56   #30
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Holo Glitter z Aliexpress 0,1mm (rozbiórka 24 kolorów po 2,5g każdy) marzec 201

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może świnkę dołączyć do zamówienia, podzielić nie na 8, a 9 osób? Chyba nie bedzie to wielka różnica? Ok. 2.2 zamiast 2,5g? Dla mnie może byc i po 2. Chyba na fb dziewczyny robiły taką rozbiórkę na wiecej osób.

Tylko kwestia zamówienia większej ilości pojemniczków.

Edit: rozumiem, ze więcej zachodu, ja jestem skłonna poczekać dłużej ze względu na niedogodności.
Jestem za jeśli reszta dziewczyn się zgodzi i swinga dalej jest chętna na rozbiórkę. , wtedy na 9 osób wyszłoby 37,50 czyli tą złotówkę awaryjnie miałabym do waszych przesyłek. i to nie jest więcej zachodu, na pyłki i tak czekamy, a pojemniczki będę zamawiać na początku przyszłego tygodnia, bo teraz jestem w rozjazdach i obawiam się minąć z listonoszem.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.




Edytowane przez Paratrophy
Czas edycji: 2016-03-01 o 20:06
Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora