Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-10, 07:53   #989
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

dzień dobry
szkoda że weekend już się skończył


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Chwała Bogu, że wykupilismy od razu dodatkowe ubezpieczenie auta za 100€, bo na drugi dzień pod hotelem ktoś przejechał czymś na całej długości na wysokości klamki, wygląda jak od jakiegoś gwoździa, a nad jednym kołem to ktoś chyba próbował kwiatka wyskrobać...
A tej nocy ktoś nam wgiął drzwi w trzech miejscach...

o kurcze ale macie przygody dobrze że macie ubezpieczenie oby dalsza część urlopu minęła już bez problemów!


Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
niestety po kazdym dobrze działajacym chwastoboju nie wolno przez kilka dni wypuszczac dzieci ani zwierzat wiem nie pomogłam

Dziewczyny bardzo prosze o kciuki na trzy najblizsze dni - Tż idzie do szpitala na drobny planowy zabieg z ja mam go zawiezc, przywiezc - bede sama z Młodym jezdzic

żby zabieg się bezproblemowo odbył! no i dla Ciebie za spokojną jazdę



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jakies polecenia preparat na chwasty potrzebuje pilnie. W ogrodzie pojawiają się koty... Raczej pół dzikie... Nie chciałabym aby preparat podrażnial zwierzaki... Ktoś coś wie....???

nie wiem czy są takie które działają aż tak bezpiecznie. ale nie wiem jak chcesz całkiem eko to zostaje Ci motyka, łopata i wiaderko a duzy masz ten ogrod? bo mozesz sprobować spryskać jakimś chwastobójem i przykryć to jakąś włókniną czy folią na dzień - dwa. Chwasty ubije a zwierzakom nie zaszkodzi jak pzyjdą. Chyba że to wielki teren no to cięzko.

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

aa i Cansada za przeprowadzkę ! kiedy możemy z Angel na parapetówkę wbijać? mam domowe wino
amyz jest offline Zgłoś do moderatora