Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki jest wasz styl?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-28, 17:05   #33
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Wasz ukochany styl?? Przedstwcie go^^

Cytat:
Napisane przez maniaa
Mój styl określiłabym jako PROSTY - jest raczej mocno stonowany jeśli chodzi o kroje i desenie, bardziej różnorodny jeśli chodzi o odcienie. Jakos tak mam , że nie przepadam za wzorami na ubraniach,ewentualnie jakieś paseczki albo romby nie lubię haftów, ozdobników,aplikacji, naszywek, zawsze kupuje jednolite rzeczy i proste kroje W ogóle mało w nim jest takiej szalonej fantazji i łączenia wszystkiego ze wszystkim, generalnie ubieram się bardzo klasycznie, dodaje tylko pewne akcenty, które są na topie w modzie na dany sezon. Lubie klasycznie dobrze skrojone spodnie, to dla mnie podstawa, do tego zwykle noszę jakiś T-shirt, na to rozpinany sweterek lub żakiecik, albo sam sweterek, najbardziej lubie w karo. Generalne ubieram się zwykle stosownie do okazji, jak uprawiam sport to na sportowo, jak idę do klubu to "klubowo" w sensie z jakąś błyskotką,czy to paseczkiem błyszczącym czy brokatem na powiekach. Zwykle podobają mi się rzeczy ZARA BASIC. Lubie też raczej większe torby, buty noszę i całkiem płaskie i szpilki. Noszę też szpilki do prostych jeansów i żakiecika. Latem lubie styl safari i połączenie bieli z czernią.
O coś w tym guście:
Juz myslalam ze bede musiala sama to wszystko wypisywac mamy bardzo podobny gust.
Moje ulubione kolory to tzw "kolory natury" przedewszystkim wszystkie odcienie brazu.
Latem najbardziej lubie ubierac sie w ubrania z lnu, kocham ten material.
Kieruje sie zasada "mniej oznacza wiecej" (albo jakos tak, ale wiadomo o co chodzi). Nie lubie brokatow i wszystkich innych swiecidelek na ubraniach.
Zwykle zakupy robie w "zara", "h&m".
Moim ulubionym dodatkiem sa torby, przewaznie DUZE
Nie mam konkretnego stylu, staram sie ubierac stosownie do okazji (jak juz napisala maniaa), najwazniejsze zeby bylo "prosto".

__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując