Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-02, 10:31   #85
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć Dziewczyny!

Dużo popisałyście, spróbuję Was nadrobić.

Cytat:
Napisane przez maytha
Hej, hej!

Coś mi się wydaje, że jedyną osobą na tym wątku znającą jakieś magiczne sposoby na pielęgnację wełnianych sweterków jest Cat, która non stop wyłapuje jakieś perełki w TK Maxx'ie. Pytanie tylko, gdzie się podziewa nasza Cat?


Obawiam się, że żadnych magicznych sposobów pielęgnacji wełny nie znam i nie stosuję. Po prostu piorę swoje wełniane swetry w chłodnej (prawie zimnej) wodzie z dodatkiem detergentu w płynie do wełnianych ubrań, delikatnie odwirowuję i pozostawiam na płaskiej powierzchni do wyschnięcia. To brzmi jak dużo zachodu, ale wcale nie jest takie skomplikowane, no i rzadko piorę jeden sweter, raczej czekam, aż uzbiera się kilka sztuk

Cytat:
Napisane przez teorema
Sylwester to jedyne święto, którego nie celebruję. To znaczy spotykamy się ze znajomymi, ale nie lubię wyjeżdżać tego dnia i chodzić na imprezy. Wolę domówki, w ostateczności dobrą kolację w fajnej restauracji czy maraton filmowy w gronie znajomych.
Mam podobnie. Chociaż ja jeszcze dodam od siebie, że Sylwester, to dzień, którego wręcz nie lubię. Nie lubię świadomości, że kolejny rok dobiega końca; nie lubię nowej daty (pewnie dlatego, że podświadomie czuję się już o rok starsza).
Poza tym mieszkam na skraju puszczy i zawsze w Sylwestra, gdy niosą się huki wystrzałów petard, martwię się, że zwierzęta się boją.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz
Pink, wstawiam zdjęcie. Torebka jest naprawdę fajnie wykonana mogę się przyczepić jedynie do logo ale to prezent więc jestem zadowolona
Jestem pewna, że torebka jest bardzo porządnie wykonana . Tylko ja akurat nie lubię i nie noszę bijących po oczach logo. Zawsze wychodziłam z założenia, że marka musiałaby mi najpierw zapłacić za reklamę Niech się dobrze nosi!

Pink, rzeczywiście pięknie wydana książka!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując